221. | Wazonik, Kutani, Japonia, k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Wazonik, Kutani, Japonia, k. XIX w.
221
wazonik-kutani-japonia-k-xix-w

Wazonik, Kutani, Japonia, k. XIX w.

porcelana malowana ręcznie, złocona, wys. 16 cm