szkło kobaltowe, grubościenne, przezroczyste, szlifowane szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek walczących z Centaurami, u spodu sygnowany: „Made in/Czecho Slovakia/Moser/Karlsbad”, wys. 16,5 cm