Varia 38 / 21 października 2020

275. Wazon Delft, Regina, Holandia, poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Wazon Delft, Regina, Holandia, poł. XX w.
275
wazon-delft-regina-holandia-pol-xx-w

Wazon Delft, Regina, Holandia, poł. XX w.

fajans malowany ręcznie, oprawa srebro pr. 925, wys. 21 cm

Cena wylicytowana
1 300 zł