Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

72. | Wazon

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoWazon
72
Wazon

Wazon

Verreries des Andelys, l. 20. XX w.

szkło bursztynowe odlewane; sygn. na spodzie; wys. 20 cm