Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

85. | Wazon

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoWazon
85
Wazon

Wazon

Loetz Witwe, Klášterský Mlýn, ok. 1898 r.

szkło bezbarwne, wtopione płatki szkła jasnozielonego, iryzujące, oprawa z mosiądzu; sygn. na spodzie: przecinające się pod kątem prostym strzały umieszczone w okręgu; wys. 21 cm