Varia 34 / 15 lutego 2020

174. | Wazon

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 34Wazon
174
Wazon

Wazon

Legras, Saint-Denis, 1 poł. XX w.
szkło bezbarwne, trawione, malowane farbami emaliowymi, dekoracja w postaci sceny pasterskiej, sygn. w pejzażu: Leg.; wys. 27,5 cm