Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

1. Wazon

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiWazon
Wazon

Wazon

Delft, 2 poł. XVIII w.
fajans, malatury podszkliwne, dekoracja w postaci rajskich ptaków; sygn. czerwoną farbą na spodzie: LF; wys. 26,6 cm, śred. wylewu 13 cm; stan zachowania: drobne wyszczerbienia górnej i dolnej krawędzi

Cena wylicytowana
2 000 zł