Varia (20) / 21 października 2017

169. | Wazon

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (20)Wazon
169
Wazon

Wazon

Kosta Boda, proj. Elis Bergh, l. 30. XX w.
szkło bezbarwne, szlifowane, forma ośmioboczna; na spodzie sygn.: Boda; wys. 20 cm