19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

45. Wawrzyniec Reichstein | Scratch-viral 2, z cyklu "Online-Offline", 2014-2019

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuScratch-viral 2, z cyklu "Online-Offline", 2014-2019
45
Scratch-viral 2, z cyklu Scratch-viral 2, z cyklu Scratch-viral 2, z cyklu Scratch-viral 2, z cyklu Scratch-viral 2, z cyklu

Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977)

Scratch-viral 2, z cyklu "Online-Offline", 2014-2019

olej, płótno, 150 x 160 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "SCRATCH-VIRAL 2" | Z CYKLU - "ONLINE-OFFLINE" | OLEJ, PŁÓTNO 2014-2019 r. | [sygnatura]'

"WYSTAWIANY: 2018 – wystawa indywidualna „ONLINE/OFFLINE”, Galeria Wydziału Rysunku i Malarstwa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu W nieoczywistości wszystkiego co"

Wawrzyniec Reichstein Dyplom na wydziale malarstwa ASP w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w 2003 r. Otrzymał wówczas nagrodę im. Marii Dokowicz. Od 2003r. Pracuje na UAP w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa na Wydziale Grafiki. Od 2015 r. pracuje w Liceum Plastycznym w Poznaniu jako nauczyciel rysunku i malarstwa. Bieżące prace występują w cyklach: „Nowa powierzchniowość”, „Refleksy – Refreny”, „Coming residue”, „Online – Offline”. Swoje prace prezentuje na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.