16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

9. Wawrzyniec Reichstein | Online, z cyklu "New order in progress", 2019

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuOnline, z cyklu "New order in progress", 2019
Online, z cyklu

Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977)

Online, z cyklu "New order in progress", 2019

olej, płótno, 145 x 150 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "ONLINE" Z CYKLU "NEW ORDER IN PROGRESS" | 2019. r. OLEJ/PŁÓTNO | [sygnatura i wskazówka montażowa]'

Wawrzyniec Reichstein Dyplom na wydziale malarstwa ASP w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w 2003 r. Otrzymał wówczas nagrodę im. Marii Dokowicz. Od 2003r. Pracuje na UAP w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa na Wydziale Grafiki. Od 2015 r. pracuje w Liceum Plastycznym w Poznaniu jako nauczyciel rysunku i malarstwa. Bieżące prace występują w cyklach: „Nowa powierzchniowość”, „Refleksy – Refreny”, „Coming residue”, „Online – Offline”. Swoje prace prezentuje na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
7 000 zł