olej, płótno, 95 x 100 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: '[wskazówka montażowa] WAWRZYNIEC REICHSTEIN | TYT; "ONLINE - MEASUREMENTS | OF A DAY" | OIL ON CANVAS / 2020 r. | [sygnatura]'
Wawrzyniec Reichstein Dyplom na wydziale malarstwa ASP w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w 2003 r. Otrzymał wówczas nagrodę im. Marii Dokowicz. Od 2003r. Pracuje na UAP w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa na Wydziale Grafiki. Od 2015 r. pracuje w Liceum Plastycznym w Poznaniu jako nauczyciel rysunku i malarstwa. Bieżące prace występują w cyklach: „Nowa powierzchniowość”, „Refleksy – Refreny”, „Coming residue”, „Online – Offline”. Swoje prace prezentuje na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.