18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

38. Wawrzyniec Reichstein | Hedone, z cyklu "Online/Offline", 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Hedone, z cyklu "Online/Offline", 2020
38
Hedone, z cyklu

Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977)

Hedone, z cyklu "Online/Offline", 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "HEDONE" 2020 r. | Z CYKLU: "ONLINE/OFFLINE" | (olej na płótnie) | [sygnatura i wskazówka montażowa]'

Wawrzyniec Reichstein Dyplom na wydziale malarstwa ASP w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w 2003 r. Otrzymał wówczas nagrodę im. Marii Dokowicz. Od 2003r. Pracuje na UAP w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa na Wydziale Grafiki. Od 2015 r. pracuje w Liceum Plastycznym w Poznaniu jako nauczyciel rysunku i malarstwa. Bieżące prace występują w cyklach: „Nowa powierzchniowość”, „Refleksy – Refreny”, „Coming residue”, „Online – Offline”. Swoje prace prezentuje na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.