75. Wawrzyniec Chorembalski | Wnętrze kościoła Wszystkich Świętych przy pl.Grzybowskim tuż po wojnie, 1945 r

HomeAukcje archiwalneVaria 33Wnętrze kościoła Wszystkich Świętych przy pl.Grzybowskim tuż po wojnie, 1945 r
75
Wnętrze kościoła Wszystkich Świętych przy pl.Grzybowskim  tuż po wojnie, 1945 r

Wawrzyniec Chorembalski (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)

olej, sklejka, 43 x 34 cm, sygn. p.d.: W. CHOREMBALSKI / WARSZAWA 1945