77. Wawrzyniec Chorembalski | Widok na Kazimierz nad Wisłą, 1950 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Widok na Kazimierz nad Wisłą, 1950 r.
77
Widok na Kazimierz nad Wisłą, 1950 r.

Wawrzyniec Chorembalski (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)

olej, płótno, 45 x 69,5 cm, sygn. i dat. p.d.: W. Chorembalski / Kazimierz 1950, opisany na odwrocie: CHOREMBALSKI WAW. / "KAZIMIERZ"

Cena wylicytowana
3 800 zł