31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

21. | Warm Afternoon, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiWarm Afternoon, 2013

Warm Afternoon, 2013

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Sęk