Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

58. Walery Eljasz-Radzikowski | Kościół w Skawinie, 1867 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaKościół w Skawinie, 1867 r.
58
Kościół w Skawinie, 1867 r.

Walery Eljasz-Radzikowski (1841 Kraków – 1905 tamże)

Kościół w Skawinie, 1867 r.

akwarela, papier, 23,5 × 30 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: malował z natury Walery Eljasz 1867