Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

81. Walery Eljasz-Radzikowski | Klasztor w Częstochowie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKlasztor w Częstochowie
81
klasztor-w-czestochowie-walery-eljasz-radzikowski

Walery Eljasz-Radzikowski (1841 Kraków – 1905 tamże)

Klasztor w Częstochowie

olej, płótno naklejone na tekturę, 33 × 51 cm
sygn. l. d.: WE na odwrocie odręczny napis ołówkiem: Klasztor w Częstochowie/mal/Wal. Eliasz/.../we/1882