Varia 32 / 16 października 2019

37. Wacław Waśkowski | Bukowina Tatrzańska, 1953 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Bukowina Tatrzańska, 1953 r.
37
Bukowina Tatrzańska, 1953 r.

Wacław Waśkowski (1904-1975)

Bukowina Tatrzańska, 1953 r.

akwarela, papier, 23 x 34 cm w świetle passe-partout, sygn . i dat. p.d.: Panu mec. … w upominku …/ WWaśkowski Bukowina Tatrzańska / 1953

Cena wylicytowana
1 800 zł