7. Wacław Teofil Radwan | Widok miejski

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Widok miejski
Widok miejski - 1Widok miejski - 2

Wacław Teofil Radwan (1887-1962)

Widok miejski

akwarela, papier, 28 x 22 cm, sygn. l.d.: T.Radwan