125. Wacław Kondek | Chrystus Ukrzyżowany

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Chrystus Ukrzyżowany
125
chrystus-ukrzyzowany-waclaw-kondek

Wacław Kondek (1917-1976)

Chrystus Ukrzyżowany

akwaforta, papier, 23,5 x 17 cm, sygn. p.d. pod płytą: WKondek