Varia 30 / 29 czerwca 2019

47. Wacław Gromek | Bydgoszcz - Nad Młyńską, przed 1936 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Bydgoszcz - Nad Młyńską, przed 1936 r.
47
Bydgoszcz - Nad Młyńską, przed 1936 r.

Wacław Gromek (1899–1940)

olej, tektura, 29 × 39 cm
sygn. i dat. l. d.: W.Gromek 15 XI 1935 (?)

na odwrocie nalepka z wystawy Muzeum Miejskim w Bydgoszczy z opisem pracy zachowany dokument zakupu z P.P. Desa Dzieła Sztuki i Antyki (oddział w Gdyni) z 1978 r.

Cena wylicytowana
950 zł