Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

29. Wacław Bębnowski | Patera „Macierzyństwo”, 1913 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Patera „Macierzyństwo”, 1913 r.
29
patera-macierzynstwo-1913-r-waclaw-bebnowski-527907patera-macierzynstwo-1913-r-waclaw-bebnowski-417579

Wacław Bębnowski (1865-1945)

Patera „Macierzyństwo”, 1913 r.

ceramika, polewa szaro-zielona, wys. 16 cm, talerz 31 x 33 cm, sygn. i dat. p.d.: W.Bębnowski / 1913

Cena wylicytowana
8 000 zł