31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

51. W cieniu kwiatów - taniec, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiW cieniu kwiatów - taniec, 2013
51

W cieniu kwiatów - taniec, 2013

olej, płótno, 100 x 72,5 cm, sygn. na odwrocie