73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

29. Viola Bąbol | Lolita Isabelle, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiLolita Isabelle, 2018
29
Lolita Isabelle, 2018

Viola Bąbol

Lolita Isabelle, 2018

olej, płótno, 120 x 60 cm, sygn. p.d.: V.Bąbol oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 500 zł