6 Aukcja Sztuki XXI wieku / 18 lutego 2017

24. Veronika Moshnikova | Potok Myśli, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne6 Aukcja Sztuki XXI wiekuPotok Myśli, 2016
Potok Myśli, 2016

Veronika Moshnikova (ur. 1989)

Potok Myśli, 2016

technika własna, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Veronika Moshnikova Absolwentka Wyższej Uczelni Plastycznej im. Samokisza w Symferopolu (kierunek malarstwo) oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na  kierunku Grafika Warsztatowa. Dyplom obroniła w 2015 roku w pracowni serigrafii u prof. M. Pawłowskiego. Obecnie studentka studiów doktoranckich na UAP, na Wydziale Malarstwa i Rysunku. Zajmuje się sitodrukiem, rysunkiem, malarstwem, grafiką projektową, wideo oraz ilustracją. Jej prace zawsze są dla niej polem do eksperymentów i badaniem, dlatego są wykonane w różnych technikach i poruszają różne tematy. Ważniejsze osiągnięcia artystyczne: 2015 ? nominacja Najlepsze Dyplomy 2015, Wielka Zbrojownia, Gdańsk; 2015 ? III  Nagroda Rektora ASP we Wrocławiu na 9 Ogólnopolskim Biennale Grafiki Studenckiej, Poznań.
Cena wylicytowana
1 700 zł