48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

28. Urszula Teperek | Plaża IX, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPlaża IX, 2015
28
Plaża IX, 2015

Urszula Teperek

Plaża IX, 2015

akryl, płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie