51. Urszula Teperek | Kobieca geometria no. 14, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Kobieca geometria no. 14, 2020
51
kobieca-geometria-on-14-2020-urszula-teperek

Urszula Teperek

Kobieca geometria no. 14, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Ula teperek Kobieca geometria no 14 2020