14 Aukcja Sztuki XXI wieku / 2 marca 2019

17. Urszula Tekieli | Tsuru, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Sztuki XXI wiekuTsuru, 2019
Tsuru, 2019

Urszula Tekieli (ur. 1979)

Tsuru, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: 'Urszula | Tekieli | 2019 r' oraz opisany na odwrocie

Urszula Tekieli
W 2005 roku obroniła studia magisterskie w Instytucie Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie w zakresie projektowania graficznego. Obecnie zajmuje się głównie malarstwem, jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i Europie. Wystawy indywidualne: 2015 – "Styl japoński - styl piękny. Ula i Kazu", Oddział Muzeum Historii Katowic, Katowice; 2014 – „Alter ego”, Sopocki Dom Aukcyjny, Warszawa; 2012 - Galeria Wieża Sztuki, Kielce; 2010 – „Urszula Tekieli målningar, Bengt Andersson sculptur”, Trelleborg (Szwecja); 2010 – Galeria VIP Optimum Art, Katowice. Wystawy zbiorowe: 2015 – „Jak zatrzymać tę chwilę” Galeria w Pałacu Vauxhall, Krzeszowice; 2014 – Gallery Renata Fine Arts, Hudson NY (USA); 2013 – „Love is in the air!” Sopocki Dom Aukcyjny, Warszawa; 2012 – udział w I Biennale w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn; 2011 – „100 + 1 Pięknych Obrazów” Galeria DAP ZPAP, Warszawa.
Cena wylicytowana
4 200 zł