17 Aukcja Sztuki XXI wieku / 30 listopada 2019

13. Urszula Tekieli | Nescit me…, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne17 Aukcja Sztuki XXI wiekuNescit me…, 2019
Nescit me…, 2019

Urszula Tekieli (ur. 1979)

Nescit me…, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygnowany d.: Urszula | Tekieli | 2019 r. oraz opisany na odwrocie: 'Urszula Tekieli, 2019r., „Nescit me...”, nr kat.: 414/21/19'

Urszula Tekieli
W 2005 roku obroniła studia magisterskie w Instytucie Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie w zakresie projektowania graficznego. Obecnie zajmuje się głównie malarstwem, jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i Europie. Wystawy indywidualne: 2015 – "Styl japoński - styl piękny. Ula i Kazu", Oddział Muzeum Historii Katowic, Katowice; 2014 – „Alter ego”, Sopocki Dom Aukcyjny, Warszawa; 2012 - Galeria Wieża Sztuki, Kielce; 2010 – „Urszula Tekieli målningar, Bengt Andersson sculptur”, Trelleborg (Szwecja); 2010 – Galeria VIP Optimum Art, Katowice. Wystawy zbiorowe: 2015 – „Jak zatrzymać tę chwilę” Galeria w Pałacu Vauxhall, Krzeszowice; 2014 – Gallery Renata Fine Arts, Hudson NY (USA); 2013 – „Love is in the air!” Sopocki Dom Aukcyjny, Warszawa; 2012 – udział w I Biennale w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn; 2011 – „100 + 1 Pięknych Obrazów” Galeria DAP ZPAP, Warszawa.
Cena wylicytowana
3 200 zł