72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

42. Urszula Kałmykow | Świt w górach, 2018

homeAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiŚwit w górach, 2018
42
Świt w górach, 2018

Urszula Kałmykow (ur. 1986)

Świt w górach, 2018

olej, płótno, 70 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Urszula Kałmykow W roku 2012 uzyskałam dyplom w pracowni prof. S. Baja, na wydz. Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, oraz specjalizację w Pracowni Malarstwa Ściennego u prof. E. Tarkowskiego. Inspiracje czerpię głównie z natury, poszukuję koloru i absolutnej przestrzeni, czerpię również z poznanych technik malarstwa ściennego-fresku