Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

57. Tymon Niesiołowski | Dziewczyna o czarnych włosach, okres toruński (1945-1965)

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDziewczyna o czarnych włosach, okres toruński (1945-1965)
57
Dziewczyna o czarnych włosach, okres toruński (1945-1965)

Tymon Niesiołowski (1882 Lwów-1965 Toruń)

olej, płótno, 73 × 60 cm
sygn. l. d.: Tymon
na krośnie nalepka z napisem: Tymon Niesiołowski/Dziewczyna o czarnych włosach/73 × 60

Cena wylicytowana
31 000 zł