Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

20. Tugba Bahadir | Lost, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejLost, 2021
lost-2021-tugba-bahadir

Tugba Bahadir

Lost, 2021

olej, płótno, 89 x 101 cm, opisana na odwrocie: "LOST" | Sen | 02/2021 | 101 x 89 cm