61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

84. Tomasz Wojtysek | Spacer w słońcu, 2015

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiSpacer w słońcu, 2015
84
Spacer w słońcu, 2015

Tomasz Wojtysek

Spacer w słońcu, 2015

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
1 600 zł