58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

82. Tomasz Wojtysek | Słoneczna dziewczyna, 2015

aAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiSłoneczna dziewczyna, 2015
82
Słoneczna dziewczyna, 2015

Tomasz Wojtysek

Słoneczna dziewczyna, 2015

olej, płótno, 81 x 65 cm
sygn. l.d.: T.Wojtysek `15 oraz na odwrocie