75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

36. Tomasz Witkowski | 14/17, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej Sztuki14/17, 2017
36
14/17, 2017

Tomasz Witkowski

14/17, 2017

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.

Tomasz Witkowski Ur. w 1978 r. w Olsztynie. Ukończył studia w 2008 r. w Instytucie Sztuk Pięknych na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki UWM w Olsztynie dyplomem w pracowni rzeźby prof. Teresy Platy. Laureat III Nagrody w Konkursie „Niedźwiedź dla Ursusa”, Warszawa (2009), oraz II Nagrody VI Olsztyńskie Biennale Plastyki „O Medal Prezydenta” (2009). Na swoim koncie ma kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych. Brał udział także w kilkunastu akcjach artystycznych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą. Zajmuje się rzeźbą i malarstwem.
Cena wylicytowana
1 200 zł