24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

14. Tomasz Tobolewski | Śmierć Fauna, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuŚmierć Fauna, 2021
smierc-fauna-2021-tomasz-tobolewski

Tomasz Tobolewski (ur. 1973)

Śmierć Fauna, 2021

olej, płótno, 165 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: '"ŚMIERĆ FAUNA" | Tobolewski | 2021'

Tomasz Tobolewski
Absolwent ASP w Krakowie (Wydział Grafiki w Katowicach), dyplom w Pracowni Druku Wklęsłego prof. S. Kluski. Pracownik naukowy w randze doktora habilitowanego na Uniwersytecie Śląskim. Wykłada również w Katedrze Grafiki na Uniwersytecie w Ostravie. Laureat nagród, m.in.: Grand Prix na Biennale Grafiki Dry Point w Serbii (2011); Grand Prix na konkursie „Praca Roku” ZPAP (Katowice, 2004); I nagrody Międzynarodowego Biennale Rysunku (Pilzno, 2004).
Cena wylicytowana
7 500 zł *