akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.g.
Tomasz Tobolewski Absolwent ASP w Krakowie (Wydział Grafiki w Katowicach), dyplom w Pracowni Druku Wklęsłego prof. S. Kluski. Pracownik naukowy w randze doktora habilitowanego na Uniwersytecie Śląskim. Wykłada również w Katedrze Grafiki na Uniwersytecie w Ostravie. Laureat nagród, m.in.: Grand Prix na Biennale Grafiki Dry Point w Serbii (2011); Grand Prix na konkursie „Praca Roku” ZPAP (Katowice, 2004); I nagrody Międzynarodowego Biennale Rysunku (Pilzno, 2004).