48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

2. Tomasz Tajak | Wtorkowe Handlary, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiWtorkowe Handlary, 2015
Wtorkowe Handlary, 2015

Tomasz Tajak

Wtorkowe Handlary, 2015

akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: T. Tajak Kraków 2015
Tomasz Tajak Ur. w 1988 r. Absolwent Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Ukończył wydział aktorstwa w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz Edukację Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. 2014 roku obronił z wyróżnieniem dyplom z malarstwa w pracowni prof. G. Borowik- Pieniek. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą, instalacją sakralną oraz animacją kultury. Od niedawna współpracuje z krakowskim teatrem Plejada w charakterze scenografa. Autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.