63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

5. Tomasz Tajak | Polowanie na jelenia, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPolowanie na jelenia, 2014
Polowanie na jelenia, 2014

Tomasz Tajak

Polowanie na jelenia, 2014

akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie: T. Tajak Kraków 2014

Tomasz Tajak Ur. w 1988 r. Absolwent Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Ukończył wydział aktorstwa w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz Edukację Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. 2014 roku obronił z wyróżnieniem dyplom z malarstwa w pracowni prof. G. Borowik- Pieniek. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą, instalacją sakralną oraz animacją kultury. Od niedawna współpracuje z krakowskim teatrem Plejada w charakterze scenografa. Autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
800 zł