64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

1. Tomasz Tabisz | Boks 2, 2013

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBoks 2, 2013
Boks 2, 2013

Tomasz Tabisz

Boks 2, 2013

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Tomasz Tabisz