Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

6. Tomasz Sętowski | Wieża tajemnic, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejWieża tajemnic, 2019
Wieża tajemnic, 2019

Tomasz Sętowski (ur. 1961 Częstochowa)

Wieża tajemnic, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygnowany p.d.: T. Sętowski oraz opisany na odwrocie: '"Wieża tajemnic" | olej, płótno, 50 cm x 60 cm | 2019 | Tomek Sętowski'

Tomasz Sętowski Ukończył Wydział Plastyki częstochowskiej WSP. Tworzy w nurcie nazywanym na świecie ?realizmem magicznym?. Jego malarstwo orz prace graficzne i rzeźby są odzwierciedleniem niezwykle bogatej wyobraźni. Artysta osiągnął niekwestionowany sukces komercyjny i współpracuje z prestiżowymi galeriami na całym świecie. Prace Sętowskiego były prezentowane w dwóch albumach ? ?Teatr magiczny? (2000) oraz ?Muzeum wyobraźni? (2003), które ukazały się na rynku księgarskim nakładem wydawnictwa MUZA S.A.
Cena wylicytowana
30 000 zł