Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

147. Tomasz Sętowski | Bramy Atlantydy

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeBramy Atlantydy
147
Bramy Atlantydy

Tomasz Sętowski (ur. 1961 Częstochowa)

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier, 17 x 39 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: T. Sętowski ?Bramy Atlantydy? akwaforta EA

Tomasz Sętowski Ukończył Wydział Plastyki częstochowskiej WSP. Tworzy w nurcie nazywanym na świecie ?realizmem magicznym?. Jego malarstwo orz prace graficzne i rzeźby są odzwierciedleniem niezwykle bogatej wyobraźni. Artysta osiągnął niekwestionowany sukces komercyjny i współpracuje z prestiżowymi galeriami na całym świecie. Prace Sętowskiego były prezentowane w dwóch albumach ? ?Teatr magiczny? (2000) oraz ?Muzeum wyobraźni? (2003), które ukazały się na rynku księgarskim nakładem wydawnictwa MUZA S.A.