2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

16. Tomasz Poznysz | Mustache, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuMustache, 2016
Mustache, 2016 - 1Mustache, 2016 - 2

Tomasz Poznysz (ur. 1988)

Mustache, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na licu: T. Poznysz oraz opisany na licu: TOMASZ POZNYSZ "Mustache" 2016

Tomasz Poznysz Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. Dyplom obronił w Pracowni Konserwacji Malarstwa na Płótnie prof. dr Joanny Szpor. Oprócz interdyscyplinarnej konserwacji dzieł sztuki jego główną pasją pozostało malarstwo. W swojej twórczości wykorzystuje często warsztat dawnych mistrzów, łącząc go z otaczającą artystę rzeczywistością. Naukę malarstwa kontynuował min. w Pracowni Malarstwa prof. Stanisława Baja. Wybrane wystawy: 2012 - Wystawa indywidualna ?Różne twarze? w ramach Nocy Muzeów; 2012 - ? Gdzie jest brat twój?; 2011 - ?In via?; 2011 - ?Cisza?. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
1 500 zł