27. Tomasz Kuran | Zuzanna i starcy, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Zuzanna i starcy, 2020
27
zuzanna-i-starcy-2020-tomasz-kuran

Tomasz Kuran

Zuzanna i starcy, 2020

akryl, węgiel, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: T.KURAN oraz na opisany odwrocie: T.KURAN | 2020 | "Zuzanna i starcy"

Cena wylicytowana
1 000 zł