79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

3. Tomasz Kuran | Ewa - zjeść czy nie zjeść, 2019

aAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiEwa - zjeść czy nie zjeść, 2019
Ewa - zjeść czy nie zjeść, 2019

Tomasz Kuran

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. P.d.: T. KURAN oraz na odwrocie: T. KURAN 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł