2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

38. Tomasz Kołodziejczyk | Przystań rybacka, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuPrzystań rybacka, 2016
38
Przystań rybacka, 2016

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Przystań rybacka, 2016

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie: PRZYSTAŃ RYBACKA | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2016

Cena wylicytowana
4 200 zł