19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

26. Tomasz Kołodziejczyk | Port w blasku słońca, 2020

aAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuPort w blasku słońca, 2020
26
Port w blasku słońca, 2020 - 1Port w blasku słońca, 2020 - 2

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Port w blasku słońca, 2020

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: '"PORT W BLASKU SŁOŃCA" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2020'

Cena wylicytowana
15 000 zł