41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

84. Tomasz Kołodziejczyk | Poranek w porcie, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiPoranek w porcie, 2014
84
Poranek w porcie, 2014

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Poranek w porcie, 2014

akryl, płótno, 88,5 x 116 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
4 000 zł