47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

76. Tomasz Kołodziejczyk | Ławki, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiŁawki, 2015
76
Ławki, 2015

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Ławki, 2015

akryl, płótno, 73 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
3 000 zł