Aukcja Sztuki XXI wieku / 28 maja 2022

18. Tomasz Kołodziejczyk | Jacht, 2022

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki XXI wiekuJacht, 2022
jacht-2022-tomasz-kolodziejczyk

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Jacht, 2022

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: '"JACHT" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2021'

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza:
7 500 zł